Věřili v křídla

Nakladatelství Svět křídel vydalo Janovi Dúbravčíkovi knihu , která zachycuje počátky letectví ve zlínském regionu. Jan je členem našeho spolku leteckých důchodců, členů našeho aeroklubu v minulosti a někteří také v přítomnosti. Absolovoval košické učiliště a létal jako voják sučka. Po odchodu do civilu jsme ho přesvědčili, aby si aktivoval  PPL a létá Z 43 v Přerově u Petra Navrátila. Bydlí stále v Holešově.
Pro větší část našich členů už budou jména v knize neznámá, my starší jsme se s nimi ještě setkávali. Fotografie ze začátků zlínského letectví zaujmou určitě všechny.
Knihu lze objednat v e-shopu nakladatelství Svět křídel Cheb, případně zakoupit na Náměstí míru v knihkupectví až pomine karanténa.
Příspěvek byl publikován v rubrice Různé a jeho autorem je Jaroslav. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *